> Ankara / Çayyolu İngilizce Yaz Okulu •Detaylar II   Okulların
 yakın bir zamanda kapanacak olması velilerin yaz okulu arayışını yoğunlaştırdı. Bu konuda seçenekler oldukça fazla ve bu durum seçim yapmayı daha da zorlaştırıyor.
 
   Yaz okulu arayışında olan veliler hedefleri doğrultusunda çeşitli kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapıyorlar. Amaç güvenilir bir kurumda bazen spor ve gezi bazen de dil eğitimi olabiliyor. Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi, Çayyolu Şubesinde tüm seçenekleri bir arada sunuyor. Çayyolu Şubemizde bu yıl 13.sünü gerçekleştireceğimiz İngilizce Yaz Okulumuz, çocuklarınızın güvenilir bir ortamda gün boyunca eğitim ve aktivitelerde İngilizce konuşacakları önemli bir fırsat olacak.
 
   40 yılı aşkın süredir Ankara'da İngilizce eğitimi veren Tekdil, Çayyolu Şubesinde yabancı dil ile ilgili olan tecrübelerini, eğitim anlayışını, kalitesini ve fiziksel imkanlarını ortaya koyarak küçük katılımcılarına çok daha verimli bir yaz okulu tecrübesi yaşatacak! Çayyolu Şubesinde yapılan İngilizce Yaz Okulunda çocuklara eğlenceli bir yaklaşımla, eğitmenlerinin Türk ve yabancı olduğu ve tüm aktivitelerde sadece İngilizce konuşulan bir ortam sunuluyor.  Çocuklar, Tekdil'in gelişmiş imkanları ve konularında uzman hocaları eşliğinde öğleden sonralarını spor ve sınıf dışı aktivitelerine ayırabilecekler.
 
   Çayyolu Şubesi olarak amacımız, katılımcıların sınıf içinde eğlenerek öğrendikleri İngilizceyi; yemek araları, gezi ve spor aktiviteleri gibi sosyal ortamlarda da kullanmalarını ve İngilizceyi yaşayarak öğretip, yabancı dilin çocuklarda kalıcı olmasını sağlamaktır.
 
 
 Serviste...Gezilerde...Kurum içi aktivitelerle...Severek ve yaşayarak!...  Çayyolu Şubesinin 12 yıldır yapmaya devam ettiği ve oldukça başarılı olan İngilizce yaz okuluna spor ve sosyal aktiviteleri de katmış olması ve tüm bunların İngilizce konuşularak yapılması, İngilizce Yaz Okullarına ilgiyi arttırmış durumda. Ankara'nın çeşitli semtlerinde ikamet edip, ailemize katılan kursiyer ve velilerimize teşekkürlerimizi sunarız.''Biz İngilizceyi severek ve yaşayarak öğreniyoruz.''
Sizin çocuğunuzun da böyle öğreneceğine eminiz!