> Ankara / Çayyolu Çocuklar için 2020 İngilizce Kış Okulu •Detaylar

2019 - 2020
Sömestr Tatili
İngilizce Kış Okulu

(30 Saat Uygulamalı İngilizce + Gezi + 3 Öğün Yemek + İngilizce Aktiviteler)
Sömestr - Yarıyıl Tatili İngilizce Kursu

   Sömestr Kış Okulu programımızı; velilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda,  yıllardır yapmakta olduğumuz yaz okulu programlarımızdan edindiğimiz tecrübelerimizle hazırladık.
 
  Temel amacımız; çocukların İngilizceyi keyif aldıkları bir ortamda severek ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamak, öğrendiklerini kalıcı hale getirmektir!
 
   Yarıyıl tatilinde yapılacak olan Kış Okulu Programımız iki farklı TEMA ile çocukların eğlenmesini sağlayarak İngilizce öğretirken; aynı zamanda onları fiziksel, kültürel ve sosyal yönlerden de geliştiren bir yapı içerisindedir. 

   Öğretirken mekan sınırlamamız yoktur: serviste, sınıfta, bahçede, yemekte, teneffüste, spor yaparken, gezerken bulunduğumuz her yer eğitim alanımızdır. Kendi oyunumuzu kendimiz yazarken, kurgulayıp oynarken, mutfakta kendi kekimizi yaparken yaptığımız tek şey severek ve yaşayarak İngilizce öğretmektir.

   İngilizce Sömestr Kış Okulu programı sabah saat 8:00’da İngilizce oynanan oyunlarla başlar ve akşam 18:30’a kadar değişik aktivitelerle, İngilizceyi yaşayarak öğretir!
 
 
      Çocuklar için Kış Okulu ANKARA       Çocuklar için Kış Okulu ANKARA 2       Çocuklar için Kış Okulu ANKARA 3       Çocuklar için Kış Okulu ANKARA 4
 


''Biz İngilizceyi severek ve yaşayarak öğreniyoruz.''
Sizin çocuğunuzun da böyle öğreneceğine eminiz!

Tel: 0 (312) 242 18 38