Kursun Adı: Çocuklar için Güz Okulu Kursları (İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri)

Kursun Amacı ve İçeriği:

İngilizce ile yeni tanışacak öğrencilere yönelik olan bu tam gün kursumuzun amacı; çocukların yabancı dili sevmelerini, İngilizce’ye aşinalık kazanmalarını ve öğrendiklerini ileriki yaşlarda daha kolay ilerletebilmek için temel oluşturmalarını amaçlamaktadır.

İngilizce ile yeni tanışmış öğrencilere yönelik olan bu tam gün kursumuzun amacı; özellikle şarkı, oyun ve aktivitelerle çocukların yabancı dile ısınmalarını sağlayıp, öğretilenleri pratiğe döküp, okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

İngilizce ile tanışıp daha ileri düzeye taşımış öğrencilere yönelik olan bu tam gün kursumuzun amacı ise; özellikle öğrenilenleri unutturmamak, pratiğe dökmek ve okul derslerinde başarılı olmalarını sağlamaktır.

Tüm programlarımızda Görsel ve işitsel destekli eğitimlerin yanı sıra, İngilizce konuşularak yapılan aktivitelerle birlikte keyifli ve kalıcı İngilizce eğitimi verilmektedir.

Kursa Kayıt: Kayıtlar dönem başlarında alınmaktadır. Çocuklara yönelik Güz Okulu Kurslarımız sadece Çayyolu Kampüsümüzde, okulların kapalı olduğu dönemlerde verilmektedir.