• TEKDİL Yaz Okulu Programı’nızın diğer programlardan farkı nedir?

TEKDİL Yaz Okulu Programı’mız tamamen İngilizce içerikli olup, katılan kursiyerlerimize özgüvenli bir şekilde konuşma becerisi edindirmeyi amaçlayan bir programdır.

  • Kolej öğrencileri için de Yaz Okulu Programlarınız var mı?

Hedeflediğimiz kitle; İngilizce öğrenmek için yurt dışındaki dil okullarında eğitim görme olanağı olmayıp, ana dili gibi İngilizce konuşma becerisi edinmek isteyen tüm ilköğretim öğrencileridir.

  • Gruplandırmalarınızı nasıl yapıyorsunuz?

Gruplandırma yaparken birinci kriterimiz kursiyerlerin İngilizce düzeyidir. Düzeyleri belirlendikten sonra ise yaş gruplaması yapılarak, 5 veya 6 farklı sınıf olarak gruplandırılır.

  • Yaz Okulu dönemleriniz hangi tarihler arasında ve kaç dönemden oluşmaktadır?

Yaz Okulu Programımız, okulların kapandığı haftayı takiben başlayıp, bir sonraki eğitim sezonuna kadar devam etmekte ve 1’er haftalık programlardan oluşmaktadır.

  • Birinci dönem haricindeki programlardan başlayan öğrenci, programınıza yarıdan mı devam edecek?

Öğrenci, hangi dönem kayıt olursa olsun asla Yaz Okulu Programlarımıza yarıdan başlamayacaktır.

  • Yaz Okulu Programı’nız neden sadece Çayyolu Kampüsünüzde?

Tekdil Çayyolu; sadece ilköğretim öğrencilerin İngilizce eğitimi için açılmış olup; 300 m2 kapalı eğitim alanı, 600 m2 aktivite ve oyun bahçesiyle 6-12 yaş eğitimine daha müsaittir.

  • Verdiğiniz eğitim formatınızı detaylandırabilir misiniz?

Tekdil, öğrencilerin sıkılmadan, eğlenerek ve isteyerek geldiği bir dil okuludur. Bunda en büyük etken programlarımızın eğlenceli ve verimli geçmesidir. Programlarımızın keyifli geçmesi ise uyguladığımız müfredata ve dil eğitimine bakış açımızla alakalıdır.

  • Öğretmenleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Öğrencilerimize, derslerde ve diğer faaliyetlerde İngilizce Öğretmenliği çıkışlı, formasyon sahibi öğretmenlerle birlikte, ana lisanı İngilizce olan yabancı okutmanlar eşlik etmektedir.

  • Yaz Okulu’na veya normal Eğitim Sezonu’na kayıt olmak ve/veya kurumunuzu görmek için hangi saatler arasında gelebiliriz?

Tekdil Çayyolu’nu, tüm bir hafta boyunca, sabah saat 09.00’dan akşam 19.00’a kadar randevu alarak ziyaret edebilir; programlarımız hakkında daha detaylı bilgi alıp, kaydınızı yaptırabilirsiniz.