Programın Tasarımı: İngilizce Yaz Okulumuz için seçilen aktiviteler 6-12 yaş arası çocukların katılmalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Takım çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, kritik ve analitik düşünme gibi becerileri geliştirmeyi amaçlayan bu eğitimler seçmeli değildir. Her çocuk programdaki aktivitelere katılacaktır.


Ödeme: Program için belirtilen ücret peşin veya haftalık olarak kurumumuzda tahsil edilecektir. Havale ile ödeme kabul edilmeyecektir. Hiç bir koşulda ödeme iadesi yapılmayacak fakat farklı dönem veya programlarda kullanılabilecektir.


Sağlık Durumu: Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları ve aktivitelerimize katılmasında engel teşkil eden sağlık sorunlarını başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtmeniz gerekmektedir.


Acil Durumlar: Acil durumlarda katılımcılar Çayyolu GÜVEN Hastanesi’ne götürülür ve derhal kayıt formunda iletişim bilgileri bulunan veliye haber verilir. Tüm masraflar veli tarafından karşılanır.


Davranış: Amacımız çocuklara İngilizce pratiği kazandırırken keyifli vakit geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda aldıkları eğitimden kalan ücretleri iade edilip, program ile ilişkileri kesilecektir.


Elektronik Eşya: Programdan en yüksek verimi alabilmek için cep telefonu, tablet vb. elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu tip eşyaların kaybolmasından kurumumuz sorumlu tutulamayacaktır.


Geziler: Her hafta Salı veya Perşembe günleri kurum dışı geziler düzenlenmektedir. Bütün kursiyerlerin kampüsten hareket etmeleri gerekmektedir. Hareket saatinde kampüste bulunmayan öğrenci beklenemez ve sonradan gruba dahil olamaz.


Ulaşım: Servislerimiz sadece gezilerde kullanılmaktadır. Çocuğunuzu kampüsümüze saat 08.00’den itibaren bırakıp, akşam 18.00’e kadar kampüsümüzden alabilirsiniz.


Hazırlık: Çocukların programa mevsime uygun rahat kıyafetlerle ve yanlarında şapka ile gelmeleri yeterlidir.


Spor: Spor aktivitemizin gerçekleşeceği Perşembe günlerinde çocukların spor ayakkabı ile gelmeleri gerekmektedir.


Kampüsten ayrılış: Çocuğun velisi dışında bir kişi tarafından alınacağı durumlarda, velinin önceden kayıt formuna alacak kişinin adını belirtmiş olması ve önceden telefon yoluyla haber vermesi gerekir.


Gerekli Belgeler: Bilgi ve Kayıt Formu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve 2 adet fotoğraf.